Merkezimiz 2002 tarihinde Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi içinde 10+1 cihazla hizmet vermeye başlayan bir Diyaliz Ünitesi iken gelişerek 2007 itibariyle 80+4 hemodiyaliz cihazı ile ayrı binada 'Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi' adını alarak Türkiye’nin en önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur.

Diyaliz teknolojisinde sağlanan gelişmeler yardımıyla hastalarımızın yaşam kalitesinin artması hedefiyle Tüm hemodiyaliz cihazları Kasım 2016 tarihinde yenilenmiştir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenlenmekte, Beslenme Uzmanı tüm hastalara rutin eğitim vermektedir

Diyaliz hizmeti alan hastalarımız merkezimizden ÜCRETSİZ yararlanmasının yanı sıra Yeniyüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Organ Nakli bölümü ve Kalp Damar Cerrahi servisinde ihtiyaç duyulması halinde açılacak fistül ve geçici kateterden herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabilmektedirler.

Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır

Yürüyemeyen hastalarımız için Standartlara Uygun Özürlü Aracımız bulunmaktadır.

Hepatit B ve C hastaları için ayrı salon ve cihaz kullanılmaktadır.

Hastalarımız için son derece rahat yataklar, tavana monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. jeneratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hasta ve Hasta yakınları için bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. hijyen koşullarına önem verilen Merkezimizde hastaların her türlü sorunuyla yakından ilgilenilmektedir.

ANLAŞMALI KURUMLAR

  • Sigortalar
  • Asistan Kurumlar
  • Bankalar
  • Özel Şirketler ve Kurumlar
  • Yurtdışı Sigortalar ve Asistan Şirketler
  • Resmi Kurumlar

MERKEZİMİZDEN YEŞİL KARTLI HASTALAR HARİCİNDEKİ HASTALAR ÜCRETSİZ YARARLANABİLMEKTEDİR .

MERKEZİMİZDE SİZLERE HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN

  • KRONİK BÖBREK YETMEZLİĞİ TANISI KONMUŞ, DİYALİZ RAPORU OLAN, HASTALARIMIZ RAPORLARI VE EPİKRİZLERİ İLE MERKEZİMİZE BAŞVURABİLİRLER.
  • HENÜZ DİYALİZ RAPORU OLMAYAN BÖBREK YETMEZLİĞİ TEŞHİSİ KONMUŞ HASTALARA İSE DURUM DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN NEFROLOJİ POLİKLİNİK HİZMETİNİ ÜCRETSİZ SAĞLAMAKTAYIZ .